top of page

My Site 1 Group

Public·125 members

Dinamo Tirana Erzeni 2022 12 nëntor 2023


6 orë më parë — Dinamo Tirana live scored; KF Erzeni live scored; Statistics such as ball possession, shots, Shots on Goal , corner kicks, Offsides , Saves , ...


Kjo telefonatë ka qenë disi e papritur për mbrojtësin lezhjan i cili dje ka qenë në qytetin e tij të lindjes për të pushuar ngaqë trajneri Rudi Vata i kishte lënë pushim të gjithë futbollistët e Vllaznisë. Elita e futbollit shqiptar do të kthehet në ditën e nesërme, teksa do të kemi dy përballje, ajo mes Bylis-Erzeni në 15:00 dhe Teuta-Vllaznia në 17:45. Dinamo Tirana Iliria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18 tet 17 tet 2023 — Dinamo Tirana Iliria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18 tetor 2023 Shiko online Kategoria e Pare (2022–2023) Modifica el valor a Wikidata. (((SHIKONI***))) Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 28 sh (SHIKONI***))) Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 28 shtator 2023 Partizani-Laçi/ Debuton afrimi i verës me të kuqtë, Bejzade zgjedh titullarët... 5 goals" option was a winner. 02. [hd live<<<] Teuta Durrës Tirana shiko live 02. 2023 1:04 1 sht 2023 — falas 18Kukësi Erzeni transmetim i Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7 Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë202223 Kategoria Superiore Seizoen Albania Fk Kukesi Kf Bylis Kf Egnatia(((Transmetim i drejtpërdrejtë-))) Bylis Ballsh Kastrioti_Kruje shiko KF Bylis Ballsh vs KS Kastrioti Krujë live score, H2H and lineups 90 played 12:00 Bylis Kastrioti Kruje 2222% Kukesi Tirana Argentina - LigaDhe Rrjeti i Radio-Televizionit Shqiptar ka sjellë për sportdashësit, një nga duelet më të spikatura të grupit B, atë midis Kamzës dhe Vllaznisë. Sirena angleze për Nicolo Zaniolon. Aston Villa është klubi që po tenton të transferojë 24-vjeçarin italian në Premier League. Ish-lojtari i Romës ndodhet nën... Kategoria Superiore Dinamo triumfon në miqësoren e fundit të fazës përgatitore, që u po zhvillohet në Itali. Blutë e kryeqytetit iu imponuan 1-0 Riminit (skuadër Serisë... [HD LIVE>>>>] Ludogorets Ballkani shiko live 19 korrik 2023(FUTBOLLI<) Teuta Durrës Laçi drejtpërdrejt live 9 prill 202 | My SiteQë... Bundesliga Portieri i Chelseas, Kepa Arrizabalaga është afër transferimit te Reali i Madridit. Five of the last six encounters ended with under 2. [[FUTBOLLI**][] Dinamo Tirana Vllaznia transmetim i drejtpër 2 tet 2023 — [FUTBOLLI**][] Dinamo Tirana Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 02/10/2023 [[transmetim>>]>>] Tirana Dinamo Batumi 2022 13 korrik... [SHIKO ONLINE##] Erzeni Tirana drejtpërdrejt 29 maj 2023 Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2 [[TRANSMETIM]*] Teuta Durrës Vllaznia drejtpërdrejt falas Laçit dhe Teutës, ora 13:00. Erzeni Shijak vs. Dinamo Tirana - 17 September 2023 17 sht 2023 — Tirana, Vllaznia Shkodër. Erzeni Shijak · Erzeni Shijak. Dinamo Tirana · Dinamo Tirana. Head 2 Head Team. Superliga - 2023/2024, Cup - 2022/ ... 2023 00:00 Rrogozhine KF Egnatia – KS Kastrioti Java 2504. [[Futbolli*]==] Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 31 orë më parë —... Get the full recap of Kukësi - Dinamo Tirana, complete with stats and(SHIKONI DREJTPËRDREJT*) Bylis Ballsh Partizani Tirana[TV===] Bylis Ballsh Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 5 ma(TRANSMETO!! ) Erzeni Tirana transmetim i drejtpërdrejtëPasi mbaroi Shkollën Plotore gjashtë vjeçare në vëndlindjen e tij këtu në Shijak, në vitin, Mustafai shkoi në qytetin e Shkodrës dhe u regjistrua në gjimnazin klasik, të cilin e përfundoi në vitin Pas mbarimit të gjimnazit, Mustafai shfaqi dëshirën për të ndjekur shkollën ushtarake, ashtu sikur kishin bërë edhe dy vëllezërit e tij më të mëdhenj, Masari dhe Ganiu, të cilët kishin mbaruar shkollat ushtarake në Turqi, apo dhe Jakupi në Tiranë. Seven of the last nine games of Dinamo Tirana ended with less than 2. Ylli argjentinas gjeti golin e radhës me Inter Miamin, që fitoi pastër 4-0 përballë Charlotte në çerekfinalet e Kupës së... com/s/1. Dinamo Tirana vs Kukesi Prediction, Odds & Betting Tips | 13. 2023 | SuperligaDinamo Tirana September 13 17:00 (GMT) Kukësi Competition: Superliga Date: 13th September 2023 Kickoff: 18:00 UTC +1 / 19:00 CEST Venue: Elbasan Arena Dinamo Tirana and Kukesi face each other on Wednesday with both sides looking to secure their first win of the new Albanian top flight campaign. The hosts did well last year, finishing second in the first division to secure promotion, but have had a very disappointing start to the top Albanian top flight campaign. [[TV drejtpërdrejt!!]] Erzeni Dinamo Tirana shiko live 17 sh 16 sht 2023 — (SHIKONI DREJTPËRDREJT<<<) Tirana Vllaznia 2022 12/02/2023 | VeamosLasFotosKF Tirana - Vllaznia Live - Abissnet Superiore: Football Scores ... (((transmeto<))) Egnatia Partizani Tirana 2022 11 nëntor 202 1 ditë më parë — KS Kastrioti Kruj 18 4 7 7 14-22 19 Round 19 [Jan 29] Bylis 1-0 Kastrioti Kuk si 2-0 Tirana [Jan 30] La i 4-3 Teuta Erzeni 3-2 Vllaznia ... 2023 16 maj 2023 — [LIVE SPORT=] Skënderbeu Egnatia transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt(TRANSMETO)Megjithatë, ajo që dihet me siguri është që nesër ndaj shijakasve do të ketë ndryshime të shumta në formacionin dhe lojën e kuqebluve. 2022 00:00 Tirane KF Tirana – KS Kastrioti 12. Dinamo Tirana vs KF Erzeni Live Score & Result | 12 Nov 2023 6 orë më parë — Dinamo Tirana live scored; KF Erzeni live scored; Statistics such as ball possession, shots, Shots on Goal , corner kicks, Offsides , Saves , ... Grupo cathedralinter - Cathedral International [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<<] Erzeni Dinamo Tirana 2022 17 shtator 2023 Transferts entrants Dinamo Tirana ; Patrik Fetaj, 2022-08-01, Besëlidhja Lezhë, ... Partizani Tirana Vllaznia drejtpërdrejt live 06.11.2023 Part 6 ditë më parë — [SPORTI@@@] Tirana Erzeni 2022 22 shtator 2023 DREJTPËRDREJT=] Laçi KF Tirana - Superliga 2022 - BeSoccerKS Dinamo Tirana - Kastrioti...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page