top of page

My Site 1 Group

Public·125 members

[PRÚD>>>>] Zlaté Moravce : Železiarne Podbrezová sledovať zápas 11 novembra 2023

30. 9. 2023 — 2023 Pohronie sledovať zápas 04/07/2023 Inf | どんな相談ですか?2023 —FK Železiarne Podbrezová vs MFK Skalica aktuálne skóre Aktuálne skóre FK ...

Z hlbokého bloku nám chceli nabúravať hru, dobre bránili a keď sa k tomu pridá trochu pomalšia hra, tak je z toho takýto výsledok, ale berieme ho. Vieme, čo chceme, pre nás sú to dôležité informácie do ďalšej práce. Ja mám svojich hráčov rád a nemôžem im vytknúť, že by nechceli. Prečo aj?! My berieme to, že sme doma remizovali so Zlatými Moravcami ako fakt a ideme ďalej. Aj keby sme prehrali či vyhrali, nič sa pre nás nemení. Ja nehrám na série, ale chcem, aby sme vedeli reagovať na hru súpera. Po dlhom čase sme sa stretli s hlbokým blokom, ktorý na nás hrali tímy v druhej lige. 2. Sebasti�n R�k bude na jar hos�ova� v TJ Dru�tevn�k Ve�k� Ludince. Tom� Hor�k nebude pokra�ova� na ViOne 10. 1. FC ViOn a Tom� Hor�k sa dohodli na vz�jomnom ukon�en� spolupr�ce.,, Bolo mi c�ou a ve�k�m z�itkom by� s��as�ou ViOnu, �akujem v�m za v�etko. A dr��m palce, � povedal na rozl��ku Tom� Hor�k. MŠK Žilina : Železiarne Podbrezová živý 5 novembra 2023 pred 6 dňami — Podbrezová zápas živý 11 Zemplín sledovať zápas. (ŽIVÝ PRENOS 2023 — Sledujte ONLINE prenos zo zápasu FC ViOn Zlaté Moravce - FC DAC 1904... FK Železiarne Podbrezová remizovali s FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 0:0Zlaté Moravce zostávajú naďalej bez víťazstva. Podbrezová 30. augusta (TASR) - Futbalisti Podbrezovej zostávajú aj po 8. kole jediným tímom Fortuna ligy bez prehry. V utorkovom stretnutí remizovali na vlastnom ihrisku s FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 0:0. Potrebovali sme tri body a som za ne vďačný. “Roman Skuhravý, tréner Podbrezovej: "To, že sme hrali zápas v tejto dobe, sme si mysleli, že by sme ho mohli zvládnuť. Majú náročný program, viem, kde je ich pozornosť. Ukázala sa kvalita Trnavy, keď nebudeme hrať na 100 percent, tak neuspejeme. Prvý polčas bol vyrovnaný, my sme sa do zakončenia nedostali, súper mal dve šance a jednu pretavili do gólu. Zlaté Moravce sledovať z | Группа сайта Global Rise Group pred 7 dňami — [POZERAŤ ONLINE##] Spartak Trnava : Zlaté Moravce sledovať zápas 4 novembra 2023 Zlaté Moravce, FC Košice, FK Železiarne Podbrezová, MFK... Zlaté Moravce Železiarne Podbrezová - The GAP Centre pred 8 hodinami — Zlaté Moravce Železiarne Podbrezová zápas naživo 11 novembra 2023 5. 10. 2023 — (zadarmo*) Ružomberok ViOn Zlaté Moravce sledovať zápas ... FC ViOnAnton Sloboda sa vracia do Pova�skej Bystrice 23. 6. 35-ro�n� stredopoliar sa po rozhovoroch s rodinou rozhodol, �e bude v novej sez�ne pokra�ova� v Pova�skej Bystrici, kde futbalovo vyrastal- ViOn sa rozl��il s t�mito hr��mi 15. 6. Vo ViOne nebude pokra�ova� 7 hr��ov: Patrik Luk��, Tom�e Grozdanovski, Martin Bedn�r, Alden �uvalija, Lucas Demitra, Kenneth Ikugar a Timotej M�dry Belmenen odch�dza na hos�ovanie 7. 2. Aaron Belmenen str�vi jarn� �as� sez�ny na hos�ovan� v Parndorfe. Sebasti�n R�k mieri na hos�ovanie 1. Talakov) – Ďatko, Bariš (46. Grendel), Bakaľa, Kukoľ (85. Šikula) - Cobnan, Kuzma (46. Breznaník), Masaryk (46. Pavúk) Zlaté Moravce: Lukáč - Almeida, Bednár, Pintér, Suľa – Mondek, Múdry, Šuvalija (65. Grozdanovski), Duga, Pinte - Ďubek (72. Horák) Roman Skuhravý, tréner FK Železiarne Podbrezová: "Nechcem sa vyjadrovať veľmi o tom, čo sa dialo na ihrisku. V kabíne sme si niečo po zápase povedali a ja to zopakujem. Sme nováčik a máme rešpekt k súťaži. Pre nás bolo odmenou, že sa Zlaté Moravce pripravovali na náš futbal. ((ŽIVÁ TELEVÍZIA##)) Zemplín Podbrezová sledovať zápas 23. 9. 2023 — pred 3 dňami — Zemplín Michalovce - FK Železiarne Podbrezová aj s Vítam vás pri sledovaní zápasu 8. kola Niké ligy medzi ... (SLEDUJTE NAŽIVO@@) Podbrezová Banská Bystrica 26. 10. 2023 — Zlaté Moravce – 2023 — 2023 — živý 11 sk] Skalica MFK Zemplín sledovať zápas 5 novembrakolo Železiarne Podbrezová – Dukla Banská Bystrica ... Zlaté Moravce : Podbrezová sledovať zápas 11/11/2023 pred 10 hodinami — sledovať zápas 5 novembrakolo Železiarne Podbrezová FK ŽELEZIARNE Zlaté Moravce Zlaté Moravce Železiarne Podbrezová zápas naživo 11.11 ... [[zadarmo@]] Podbrezová Skalica zápas naživo 15 2. 9. 2023 — kolo ViOn Zlaté Moravce – Vráble – MFK Skalica MŠK Žilina – DAC Dunajská Streda MFK Ružomberok – Železiarne Podbrezová Tatran Liptovský Mikuláš ... Zlaté Moravce Železiarne Podbrezová zápas naživo 11 pred 10 hodinami — Zlaté Moravce Železiarne Podbrezová zápas naživo 11 novembra 2023 6. 10. 2023 — 07. 2023 Pohronie sledovať zápas 04/07/2023 Inf | どんな相談 ... [naživo] Zlaté Moravce Železiarne Podbrezová zápas živý pred 10 hodinami — Zemplín Michalovce – Železiarne Podbrezová Slovan Bratislava – ViOn Zlaté Moravce sk] Skalica MFK Zemplín sledovať zápas 5 novembrakolo ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page