top of page

My Site 1 Group

Public·116 members

Rijeka Dinamo Zagreb prijenos 12 studenog 2023

4. stu 2023. — Gorica Osijek uživo prijenos 4 studenog 2023 - Firstar prije 13 sati — NK Lokomotiva Zagreb - HNK Rijeka Rezultati uživo NK. 70... [[sport*]<<<<] ...

Želim da budemo hrabri, da igramo našu igru, da čekamo svoje šanse koje ćemo, vjerujem, napraviti te da budemo fokusirani na sve zahtjeve koje ćemo staviti pred momčad", rekao je u najavi utakmice Dinamov trener Sergej Jakirović. Susret u Pragu započinje u 19 sati, a prijenos je imaju MAXSport 1 i MAXtv. Tekst se nastavlja ispod oglasa Sopić:Imamo aktivan rezultat Rijeka će na Rujevici pokušati nadoknaditi 1:2 iz prve utakmice. Marco Pašalić bio je strijelac jedinog gola za momčad Željka Sopića, a Edon Zhergrova i Leny Yoro svojim su golovima preokrenuli rezultat i donijeli pobjedu francuskoj momčadi. Riječki klub objavio je da je stadion rasprodan za utakmicu sezone, što znači da će domaći imati veliku podršku. "Imamo aktivan rezultat, nažalost gol u gostima više ne vrijedi. Znamo što trebamo napraviti, moramo pobijediti s dva razlike za prolaz, a s druge strane stoji nam Lille. Utakmice - HNK RIJEKA Dinamo. 00 d 23 s 08 m 55 s. Stadion HNK Rijeka, Rijeka. Kupi kartu. Kolo 15. 1. HNL liga 15. Kolo. 12. studenoga 2023. - 19:00. Stadion HNK Rijeka, Rijeka. Dinamo i Rijeka danas igraju u isto vrijeme, evo gdje gledati utakmiceDinamo i Rijeka igraju danas u isto vrijeme, u 20 sati. Plavi će na Maksimiru odmjeriti snage sa Spartom iz Praga. Utakmicu možete pratiti na MAXSportu 1. Rijeka igra s Lilleom, a prijenos je na MAXSportu 2. Dinamo i Rijeka danas nastavljaju svoje kvalifikacije za Europu. Zagrepčane čeka nastup u Europskoj ligi, a Riječane u Konferencijskoj. Dinamo i Rijeka igraju danas u isto vrijeme, u 20 sati. Dinamo i Rijeka danas igraju u isto vrijeme, evo gdje 24. kol 2023. — Rijeka igra s Lilleom, a prijenos je na MAXSportu 2 Zagreb: Novi trener GNK Dinamo, Sergej Jakirović, odradio prvi trening. Video sadržaj. kola HNL-a na Rujevici u nedjelju, 12. studenog 2023. godine – gdje gledati prijenos? Subota, 11. studenoga 2023. Subota, 11. k. v. … Cijeli članak.. NOGOMET UŽIVO: Dinamo i Rijeka igraju derbi 6. kola HNL-a u nedjelju, 27. kolovoza 2023. godine na Maksimiru – gdje gledati prijenos? Nedjelja, 27. Ponedjeljak, 28. v. NOGOMET UŽIVO: Rijeka i Dinamo na Rujevici igraju susret predzadnjeg, 35. kola HNL-a, u nedjelju, 21. svibnja 2023. godine – gdje gledati prijenos? Nedjelja, 21. Nedjelja, 21. v. Dinamo vodi pogotkom Soudanija. Rrahmani je nabacio loptu za Alžirca, koji je ostao sam pred golom Rijeke i pogodio atraktivnim škaricama. Dinamo - Rijeka 2:1 45' Nema izmjena u početnim sastavima 45' POČELO JE DRUGO POLUVRIJEME: Dinamo – Rijeka 1:1 45'+3' KRAJ PRVOG POLUVREMENA: Dinamo – Rijeka 1:1 45+3' Žuti karton za Maleša (Rijeka) nakon prekršaja na Olmu 45'+3' Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade 39' Prilika Rijeke. Tukao je Acosty u vanjski dio mreže 38' Nova prilika Dinama preko Soudanija, ali istrčao je na vrijeme vratar Rijeke i izbio loptu 36' Pokušao je Soudani iskosa s lijeve strane, ali siguran je gostujući vratar 30' Ivan Mance sportski direktor Rijeke, zaradio je isključenje nakon što je protestirao prema sucu pa gestikulirao prema zapadnoj tribini 29' GOOOL. Nikola Moro zabio je pogodak za izjednačenje Dinama. Prvo je opalio Ademi, obranio je to Sluga, do lopte je stigao Moro, koji je silovito zapucao, a vratar Rijeke bio je nemoćan. Dinamo-Rijeka 1:1. VIDEO/FOTO Mr. Derby slomio Rijeku, Dinamo pobjegao na devet bodova prednostiAktualni prvak poveo je u 9. minuti nakon što Dinamova obrana nije dobro očistila prizemno ubacivanje Acostyja pa se lopta odbila točno u noge Nigerijcu, koji je pogodio praznu mrežu. Pomoćni sudac označio je zaleđe, no nakon skoro tri minute konzultacija s pomoćnim s glavni sudac Pajač promijenio je odluku i gol je priznat. Dinamo je do poluvremena uspio izjednačiti u 29. minuti preko Nikole Mora, koji je odlično reagirao na jednu odbijenu loptu i s 15 metara pogodio pod gredu. U nastavku je Dinamu pobjedu s dva gola osigurao Soudani. Alžirac se u 49. minuti odlično snašao u gužvi u kaznenom prostoru gostiju i "šakricama" zabio za 2-1, da bi ga u 79. Utakmicu možete pratiti na MAXSportu 1. Dinamo je već osigurao europsku jesen jer ako ispadne od Sparte igrat će u skupini Konferencijske lige. Rijeka ima iznimno težak posao i gostuje kod Lillea. Uz to je iznenada ostala bez trenera Sergeja Jakirovića koji je otišao u Dinamo pa će momčad voditi privremeni trener Radomir Đalović. Rijeka nema osiguranu europsku jesen i ako ispadne od francuske momčadi to će biti kraj za ovu sezonu. Novi pokušaj odlazi pored desne vratnice 79' GOOOL. Olmo je gurnuo loptu za Soudanija, koji pogađa za veliku prednost Dinama. U 12. nastupu protiv Rijeke postigao je 13. pogodak. Dinamo - Rijeka 3:1 78' IZMJENA ZA DINAMO: Izlazi Ademi, ulazi Henriquez 76' S tribina se čuju topovski udari 70' Soudani je pokušao glavom, ali odlazi lopta iznad grede 69' Žuti karton dobio je Kvržić (Rijeka) 62' Pucao je Gorgon iz slobodnog udarca, lopta je nezgodno odskočila, ali siguran je vratar Dinama 61' IZMJENA ZA RIJEKU: Ulazi Črnic, izlazi Puljić 60' Prilika Dinama. Pucao je Moro iz slobodnjaka, najviši je bio u skoku Rrahmani, ali glavom šalje loptu pored vratnice 52' IZMJENA ZA RIJEKU: Ulazi Kvržić, izlazi Zuta 52' IZMJENA ZA DINAMO: Izašao je Sigali, ušao Lešković 49' GOOOL. Odluka je donesena nakon incidenata do kojeg je došlo prije odgođene utakmice trećeg pretkola Lige prvaka između AEK-a i Dinama. U neredima u Ateni tada je smrtno stradao jedan grčki navijač. Jakirović: Želim da budemo hrabri, da igramo našu igru "Znamo da imamo dva razlike iz prve utakmice, znamo da je Sparta dobar protivnik, znamo da će napraviti sve da sutra probaju što prije anulirati našu prednost. (GLEDAJTE UŽIVO==) Lokomotiva Rijeka prijenos 3 studenog 3. stu 2023. — prije 16 sati — Rijeka Lokomotiva TV prijenos. hnk rijeka - nk lokomotiva zagreb | hrvatska nogometna liga. NOGOMET UŽIVO: Rijeka i ... NOGOMET UŽIVO: Dinamo i Rijeka u nedjelju, 19. ožujka 2023. godine, igraju susret 26. kola HNL-a – gdje gledati prijenos? Nedjelja, 19. Subota, 26. v. Dinamo i Rijeka u nedjelju, 19. ožujka 2023. godine igraju susret 26. kola HNL-a – ulaznice kupite na Ticket pointu Petak, 17. Petak, 17. v. NOGOMET UŽIVO: Rijeka i Dinamo na Rujevici igraju zadnju utakmicu jesenskog dijela HNL-a u nedjelju, 13. rujna 2022. godine – gdje gledati prijenos? Nedjelja, 13. RIJEKA-Lokomotiva Zagreb danas prijenos uživo + rezultat Iznenadit ćete se... rezultat rijeka. utakmica rijeka danas rezultat. rijeka rezultat. istra rijeka rezultat. rijeka dinamo rezultat. rijeka istra rezultat. Dinamo i Rijeka večeras se bore za jesen u Europi. Evo gdje možete gledati utakmiceDINAMO će večeras od 19 sati na gostovanju kod Sparte u Pragu igrati uzvratnu utakmicu doigravanja za Europa ligu. Pobjeda mu donosi nastup u skupinama drugog po snazi europskog natjecanja. Skupinama Konferencijske lige nada se Rijeka pred kojom je uzvrat s Lilleom. Ta je utakmica na rasporedu od 20:15 na Rujevici. Dinamo je, podsjetimo, u prvoj utakmici nadoknadio 0:1 i svladao Spartu 3:1 golovima koje su postigli Dario Špikić, Dino Perić i Luka Ivanušec. Na uzvratu u Pragu igrat će bez podrške Bad Blue Boysa, budući da je UEFA donijela odluku o privremenoj zabrani njihovog prisustva na gostujućim utakmicama UEFA klupskih natjecanja do kraja sezone 2023/24. minuti sjajnom okomitom loptom u čistu priliku izbacio Olmo, a strijelac Soudanijeva kalibra rutinski je pogodio za potvrdu pobjede i opet potvrdio nadimak Mr. Derby. Vodeći Dinamo sada ima 34 boda, čak devet više od druge Rijeke i deset od trećeg Hajduka i četvrtog Osijeka koji imaju po utakmicu manje. Pogledajte galeriju: Pogledajte sve pogotke s utakmice: Tekstualni prijenos utakmice Dinamo - Rijeka možete pratiti na portalu Direktno od 15 sati. 14. kolo, HT Prva liga 15 sati, stadion Maksimir, Zagreb DINAMO - RIJEKA 3:1 (29' Moro, 49', 79' Soudani, 9' Acosty) TIJEK SUSRETA: 90'+3' KRAJ DRUGOG POLUVREMENA: Dinamo – Rijeka 3:1 90'+3' IZMJENA ZA DINAMO: Ulazi Ćorić, izlazi Soudani 90' Igrat će se još tri minute 86' IZMJENE ZA RIJEKU: Ulazi Heber umjesto Acostyja 82' Soudani se raspucao. DINAMO 2:7 / Rijeka je presušila do korita: Modri im utrpali 13. stu 2022. — Tekstualni prijenos utakmice pratite uživo od 17:30 na Net Uočili čudan detalj s bocom iz Zagreba: 'U Coca Coli se sad mole Svevišnjem... [[Gledati TV<]] Rijeka Osijek uživo prijenos gledati 16 rujn ... Dinamo Zagreb gledati prijenos 03.09 3. ruj 2023. — Gledaj utakmice hrvatske nogometne lige dinamo zagreb hajduk split osijek rijeka. HNTV vam donosi ... Petković maestralnom partijom srušio bezidejnu Rijeku - Gol.hr 27. kol 2023. — Dinama, Sergej Jakirović je dobio priliku svoju novu GNK Dinamo Zagreb - HNK Rijeka Live Score. Još brže do sportskih vijesti i prijenosa.