top of page

My Site 1 Group

Public·103 members

((Dnes===)) Mladá Boleslav FK Pardubice živě 11 listopadu 2023

Utkání patnáctého kola FORTUNA:LIGY FK Mladá Boleslav - FK Pardubice se hraje v sobotní ... ... ligového kola FK Teplice - FK Mladá Boleslav se hraje v sobotním ...

kolo, MOL Cup FK Baník Most-Souš FK Pardubice 0 3 02. 09. 2023 7. kolo, FORTUNA:LIGA FK Teplice 1 16. 2023 8. kolo, FORTUNA:LIGA SK Slavia Praha 24. 2023 9. kolo, FORTUNA:LIGA FC Viktoria Plzeň 6 2 27. 2023 3. kolo, MOL Cup TJ Slovan Velvary 01. 10. 2023 10. kolo, FORTUNA:LIGA FC Hradec Králové 07. 2023 11. kolo, FORTUNA:LIGA FC Baník Ostrava 21. Live komentář | FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha | 0:3 | 20. března 2022 | sparta. czŽivý kanál Aktualizováno před 0 vteřinamiFORTUNA:LIGA, 26. kolo Konec zápasu 0: 3 Zápas skončil Konec 2. poločasu 2 Druhý poločas skončil 90:00 Ladislav Krejčí # 37 | Záložník Asistence: Casper Højer LK37 se hlavou prosadil po rohu. 93’ Střídání streamline-icon-upload-circle@40x40 (1) 89’ 88:01 82’ 81:23 Boleslav také pohrozila. Tento zásah však padl z offsajdu. 72’ 71’ 70:44 70’ 69:48 Sladký vyprášil rukavice Hečovi, který si na dvakrát poradil s nebezpečným pokusem hráče Boleslavi. 68’ Dočkalův přímý kop skončil jen v rukavicích Šedu. 67’ # 7 Filip Horský 65’ 63’ 62:37 # 6 Martin Sladký 60’ Wiesner nejprve trefil tyčku a o pár vteřin na to zase břevno. Z následné dorážky se neprosadil ani Minčev. Toto byly obrovské příležitosti k navýšení skóre. Protože o vstupenky bude znovu velký zájem, přinášíme vám harmonogram předprodeje, který znovu zvýhodňuje majitele klubových eFKaret a v dalším fázi také majitele permanentních vstupenek. V pátek 17. listopadu 2023 se na pardubický trávník vrátí reprezentační fotbal, když se v CFIG Areně utkají týmy Česka a Polska v kategorii U20. Již byl zahájen prodej vstupenek a protože majitelé „permic“ na utkání FK Pardubice mají na tento souboj vstup zdarma, přinášíme informace jak slev uplatnit. 30. 08. 2023 2. 2023 19. kolo, FORTUNA:LIGA FC Slovan Liberec 10. 02. 2024 20. kolo, FORTUNA:LIGA 1. FC Slovácko Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty 17. 2024 21. kolo, FORTUNA:LIGA 24. 2024 22. kolo, FORTUNA:LIGA 02. 03. 2024 23. kolo, FORTUNA:LIGA 09. 2024 24. kolo, FORTUNA:LIGA 10. 2023 Ženy A Týdenní plán fotbalistek 46. týdne (13. – 19. 2023) V pondělí se sejde reprezentace dívek do 16 let, ve středu odehraje přátelské utkání v Nizozemsku. Pozvánku dostala Tereza Dytrtová a Jolana Pávková, mezi náhradnicemi je Denisa Malíková a Tereza Kožíšková. Dívky do 14 let se sejdou tradičně ve Sportovním centru Nymburk. Nominovány na kemp byly Elena Křivková, Antonie Pejřimovská a Tereza Šmeralová. Tomáš Čvančara # 7 | Útočník Asistence: Lukáš Haraslín Lukáš Haraslín poslal perfektní centr na osamoceného Čvančaru. Ten v těsné blízkosti brankáře nezaváhal a Sparta šla do vedení. 1 15’ Úvodních deset minut nikdo nechtěl udělat chybu, přičemž se hrálo zejména mezi šestnáctkami bez výraznějších příležitostí. 11’ Začátek zápasu Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas Naším soupeřem bude Mladá Boleslav. Základní jedenáctky najdete v záložce sestavy. FK PardubiceBrankáři občas nosí na dresu netradiční čísla a to je i případ pardubického gólmana Viktora Budinského. Popsal nám proč nosí číslo 93, ale také hovořil o číslech, která nosil ve svých předchozích angažmá. Přečíst článek Pardubický tým odehraje v sobotu od 15:00 hodin na trávníku FK Mladá Boleslav další ligový duel. Ve městě automobilů budou chtít Pardubáci dát zapomenout na nevydařený zápas proti Zlínu. 25letý záložník Michal Hlavatý v našem předzápasovém videopreview vyhlížel víkendové utkání, přičemž prozradil, jak na část své kariéry, během níž oblékal také mladoboleslavský dres, vzpomíná. Pardubáci se v sobotu 11. 11. 2023 vydají do Mladé Boleslavi, ve hře jsou důležité body a hráči budou od 15:00 hodin potřebovat vaši podporu! Přinášíme informace o autobusovém výjezdu našeho Fanklubu i o možnostech individuální návštěvy utkání. Na začátku prosince přijede do Pardubic znovu pražská Sparta, aby zde s domácími hráči svedla bitvu o ligové body. Mlada Boleslav v FK Pardubice LIVE 11. 11. 2023 | Football - FlashscoreFollow Mlada Boleslav v FK Pardubice 11. 2023 live, livescore, Mlada Boleslav latest results, news, information, Mlada Boleslav v FK Pardubice H2H statistics! Flashscore football coverage includes football scores and football news from more than 1000 competitions worldwide. Mlada Boleslav, Real Madrid, Arsenal, Chelsea, Serie A, Copa Libertadores, Champions League,... 2023 12. kolo, FORTUNA:LIGA SK Sigma Olomouc 28. 2023 13. kolo, FORTUNA:LIGA SK Dynamo Č. Budějovice 04. 2023 14. kolo, FORTUNA:LIGA 11. 2023 15. kolo, FORTUNA:LIGA FK Mladá Boleslav 15:00 26. 2023 16. kolo, FORTUNA:LIGA FK Jablonec 03. 12. 2023 17. kolo, FORTUNA:LIGA AC Sparta Praha 09. 2023 18. kolo, FORTUNA:LIGA MFK Karviná 16. Detail zápasu FK Pardubice - FK Mladá Boleslav Detail zápasu FK Pardubice - FK Mladá Boleslav. Online · Statistiky. 3. kolo, Základní část | neděle 08/08/2021, 16:00 ... FK Mlada Boleslav B vs FK Pardubice B H2H - LiveScores.biz FK Mlada Boleslav B vs FK Pardubice B H2H. « Back | Yesterday | Today | Live | My Games | Finished | Not Started | Tomorrow | Predictions. Last match. Ženy zakončí sezónu Pohárem v Hradci Králové, žákyně odvetami se Spartou Praha. WU-18 - zápas Juniorkám se v Plzni nedařilo Přestože juniorky nepředvedly špatný výkon a vypracovaly si více šancí, odjely z Plzně bez bodu. U-12 Nominace do Plzně a na Planeo Cup Přinášíme Vám nominace na nedělní poslední mistrovské utkání podzimní sezóny v Plzni a na úterní kvalifikaci Planeo Cupu v Hradci Králové. U-13 Nominace na mistrovské utkání v Plzni Přinášíme Vám nominaci na nedělní mistrovské utkání. V 15. 53’ Mužík se pěkně uvolnil a vyslal nepříjemnou střelu. Heča si s ní dokázal poradit. 49’ 46’ 46:00 Začal 2. poločas Právě začal druhý poločas. 45:00 Konec 1. poločasu První poločas skončil Nebezpečný centr Hancka odvrátil v poslední chvíli domácí obránce. 38’ Martin Vitík # 41 | Obránce Asistence: Bořek Dočkal Sparta využila rohový kop. Vitík zužitkoval přesný míč od Dočkala a zvýšil na 2:0. 25’ Sparta se dostala do zakončení, po kterém Šeda vyrázil na roh. FK Mladá Boleslav - FK Pardubice (Česká FORTUNA:LIGA) 12. 2. 2023 — Sledujte tisíce prenosov na TV Tipsport a získajte bonus až 4 000 €! Ode mě je to vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů na ... Mlada Boleslav U19 vs FK Pardubice U19 - Scorebar Mlada Boleslav U19 vs FK Pardubice U19 live score and live streaming on March 17th, 2023 at 09:00 UTC time for Football Czech Republic Youth League. FL: FK Pardubice-FC Zlín (Streaming) - O2 TV FORTUNA:LIGA, FK Pardubice, FC Zlín, živě, živý přenos. sport. Přímý přenos utkání 14. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix). Postupný útok vyústil až v zakončení, které Heča vyrazil na roh. 79’ Dočkal zahrál skvělý roh na Hancka. Jeho hlavičku ještě usměrňoval LK37, ale nenamířil mezi tři tyče. 77’ Hezkou individuální akci předvedl Horský. Heča se spolehlivým zákrokem. 76’ # 37 Ladislav Krejčí Rectangle Copy 8 75’ Počet diváků 4715 Městský stadion | 20. 03. 2022 16:33:52 Bolka předvedla pěknou akci, po které dokonce skórovala. Mladá Boleslav FK Pardubice přenos živě 11 listopadu 2023 Ml před 11 hodinami — Mladá Boleslav FK Pardubice přenos živě 11 listopadu 2023 Mladá Boleslav, 17, 34:58, 12. Kompletní tabulka. Hvězda kola.