top of page

My Site 1 Group

Public·80 members

Јавор Спартак utakmice uživo 12 новембар 2023 Телевизија уживо

30. 9. 2023. — ... уживо] Младост НС Спартак utakmice uživo(Ливе ХД!! ) Спартак Београд uživo prenos 2022 04/05/2023 2023 [ЛИ Javor Ivanjica vs FK Radnik ...

U 38. minutu sa 17 metara Grgić je dobro šutirao, lopta je prošla tik kraj stative gola Crvene zvezde. Drugo poluvreme: Trener Zvezde Bahar je na startu drugog poluvremena uveo Mijatovića i Nikolića umesto Ndiajea i Rodića. Nije prošao ni minut, a Mijatović je dobro gađao sa 16 metara iskosa, umalo nije izjednačio. Zvezda jalova, bez prave šanse. Bahar je u 54. VRAĆA LI SE LIDER NA PLUS 6? Evo gde gledati TV prenos uživo utakmice Novi Pazar - Partizan! Detalj sa utakmice Pazara i Partizana u maju, Foto: Starsport©/Srđan Stevanović superliga srbije, 14. kolo Pazarci su sedmi na tabeli sa polovičnim učinkom od pet pobeda, dva remija i pet poraza pa Partizan verovatno očekuje težak posao Objavljeno: 06. 11. 2023. 09:08h 09:10h Danas će biti kompletirano 14. kolo Superlige Srbije, a u centru pažnje je duel Novog Pazara i Partizana. ТСК Нови Пазар utakmice uživo 29.10.2023 pre 1 sata 29. 10. 2023. — ((ДАНАС<<<)) Раднички Ниш Јавор utakmice uživo 15 мај amandafamilias. (спорт-) ТСК Спартак utakmice uživo 8 октобар 2023 8. utakmice uzivo · ... Tabele i rezultati za Super liga Srbije ... Spartak Subotica 0 : 2 FK Spartak Subotica - FK Čukarički 0 : 3. 11. IMT Novi FK Javor Ivanjica, 13, 4, 2, 7, -7, 13 : 20, 14, FK Mladost Lučani - FK Javor ... Purtić). Trener: Nebojša Petrović. CRVENA ZVEZDA: Popović, Nedeljković, Điga, Dragović, Rodić (od 46. Nikolić), Kanga, Kangva (od 54. Ivanić), Katai (od 54. Bukari), Lučić (od 81. Hvang), Olanjinka, Endiaj (od 46. Mijatović). Trener: Barak Bahar. Pretposlednji Železničar u Pančevu dočekao je branioca titule Crvenu zvezdu, vodio, ali nije uspeo da dođe ni do boda. Rezervisti Ivanić i mlađani Mijatović režirali su preokret - 2:1. Trener Beograđana Bahar, kao što je i najavio, promešao je kockice, pa od starta je prvi put krenuo Aleksandar Katai, ali se to nije isplatilo. Prvo poluvreme: Lučić je prodro po levoj strani, a onda iskosa sa sedam metara šutirao pod prečku, golman Živković je instiktivno digrao ruke i odbranio u 8. minutu. Ubrzo potom i prva izmena, povredio se Balaž, trener domaćih uveo je Gajića. GoaL! | Železničar Pančevo 1-0 FK Crvena zvezda | Lazar Romanićpic. twitter. com/oVsZWVviRC — FootColic ⚽️ (@FootColic) November 11, 2023 Kapiten Pančevaca Đorđević centrirao je sa desne strane, lopta u srce kaznenog, natrčavala su iz pozadine dva igrača Železničara, na osam metara glavom je trznuo Lazar Romanić i pogodio mrežu – 1:0. U 27. minutu sa nekoliko metara nije pogodio Katai, bila je to najbolja šansa za Zvezdu do tada. minutu zamenio još dvojicu, uveo je Ivanića i Bukarija, izašli su Kangva i Katai. Ubrzo je iskosa sa desetak metara Ivanić poslao loptu visoko iznad prečke, a delovalo je kao izgledna prilika. Dvadesetak metara od gola, centralno, loptu je dobio Ivanić, nigde niko oko njega, iskoristio je to, opušteno ušao u kazneni i rutinski sa 14 metara matirao golmana Živkovića - 1:1. U narednom napadu mogli su domaći ponovo da povedu, ali se golman Popović bacio u noge rivala, skratio mu ugao i odbranio na ivici peterca. Радник Сурдулица Напредак uživo prenos 11 новембар пре 1 дана — Javor i Spartak - Radnik Surdulica. Multiprenos svih utakmica možete pratiti na TV Arena Sport Premium 1 od 17. 00 časova. (Telegraf. rs) ... Preokret Zvezde u Pančevu - Mijatović ponovo spasao crveno-bele (VIDEO)ŽELEZNIČAR – CRVENA ZVEZDA 1:2 (1:0) Pančevo - Stadion: SC Mladost. Sudija: Marko Ivković. Žuti kartoni: Pavlov, Šušnjar (Železničar), Kanga, Popović, Nikolić (Crvena zvezda). Strelci: 1:0 Lazar Romanić u 16, 1:1 Mirko Ivanić u 61, 1:2 Jovan Mijatović u 76. minutu. ŽELEZNIČAR: Živković, Balaž (od 9. Gajić), Grgić (od 68. Šušnjar), Hajdin, Konatar, Lakićević, Pantelić (od 83. Jovanović), Pavlov (od 68. Knežević), Romanić, Stanković, Đorđević (od 83. Вождовац ТСК utakmice uživo 21.10.2023 Ливе ХД 21. 10. 2023. — [ГЛЕДАЈТЕ УЖИВО@@] Јавор Раднички Ниш uživo prenos 2. — Младост — [[[стреаминг]]++] Напредак Вождовац uživo prenos 2022 2 Спартак Cukaricki v ... Динамик Спартак utakmice 28 октобар 2023 pre 8 sati 28. 10. 2023. — pre 8 sati — LIVE STREAMING KK Spartak Office Shoes Subotica vs KK Dynamic Belgrade Live 10/28/2023 Watch Live Here: . Javor vs FK Spartak Subotica rezultat uživo, 12 nov 2023 пре 5 сати — 10 nov 16:00 počinje utakmica Javor-FK Spartak Subotica. Zadnju utakmicu Javor se poravnao sa Mladost Lucani (0:0). [[[стреаминг]]++] Напредак Вождовац uživo prenos 2022 2 Раднички Ниш Јавор utakmice 15 мај 2023 Fudbal Radnicki Nis v Javor Super — Спартак Београд uživo prenos 2022 04/05/2023 2023 [ЛИ Javor Ivanjica vs FK ... Crno-beli će pokušati da nastave seriju pobeda i vrate prednost od šest bodova na vrhu tabele u odnosu na večitog rivala Crvenu zvezdu koja je u subotu savladala Radnik 3:1. Pazarci su sedmi na tabeli sa polovičnim učinkom od pet pobeda, dva remija i pet poraza pa Partizan verovatno očekuje težak posao. Utakmica počinje u 15. Dobar šut Bukarija van kaznenog, ali je lopta išla po sredini gola, Živković je relativno lako ukrotio. Sa više od 20 metara odapeo je Đorđević u 74. minutu, ali je Zvezdin golman Popović bio na oprezu, bacio se i odlično odbranio. GoaL! | Železničar Pančevo 1-2 FK Crvena zvezda | Jovan Mijatović pic. com/THUYNH06lG — Larex sports (@npaakmph) November 11, 2023 Faul, lopta ubačena u kazneni Pančevaca, golman se zalepio za gol liniju, lopta je padala u peterac, utrčao je mlađani rezervista Zvezde Mijatović i nogom sa četiri metra poslao loptu golmanu kroz noge - 1:2. [[[ливе хд-]]] Динамик Спартак utakmice uživo 28 октобар 202 28. 10. 2023. — [ливе хд-]]] Динамик Спартак utakmice uživo 28 октобар 2023 pre 1 dana — Subotica: Košarkaši Spartaka u subotu 28. oktobra dočekuju Dinamik.