top of page

My Site 1 Group

Public·103 members

(FUTBAL) Nemecko Slovensko naživo 12/11/2023

Stránka tímu Slovensko na Flashscore.sk ponúka livescore službu, výsledky, tabuľky, plán zápasov a detaily stretnutí.

24:37Čacho sa tlačil pred nemeckú bránku, neprekonal ale Strahlmeiera. 23:18Lantoši využil svoju rýchlosť s pukom a natlačil sa do zakončenia, Strahlmeier si pokryl bližšiu pravú tyčku. 22:34goalNemecko dalo gól! Nemci korigujú na 1:2. Fleischer prihrával od pravého mantinelu medzi kruhy, kde zostal osamotený DANIEL FISCHBUCH, ktorý prudkou strelou prekonal Tomeka. Asistencia: Tim Fleischer22:02Weber nastreľoval puk z úrovne bránkovej čiary, pred bránou bol Eder, ale netečoval puk za chrbát Tomeka. 32:58Prečíslenie Nemcov, ale prihrávku Edera zrazil Kňažko. 32:29Holešinský pekne našiel Gernáta, ktorý bol vpredu, no skĺzol mu puk z čepele. 31:38Regenda si robil zálusk na hetrik, prihrával mu z ľavého krídla Sukeľ. 31:05Dostali sme sa pod nemecký tlak, ale Wiederer nezakončil pri ľavej žŕdke. 30:22Zásluhou Pánika sme získali útočné pásmo, strieľali sme z otočky od modrej, Pánik sa snažil tečovať puk pred Strahlmeierom. 37:57Nemecká prihrávka medzi kruhy našla iba naše hokejky. Sme jednoznačne lepší. 37:10Tuomie páli do pripraveného Tomeka. 36:41Rodila sa naša šanca pri zlej rozohrávke Nemecka, ale Strahlmeier futbalovo vybehol z brány a odohral puk. 35:51Gernát sa zbavil Noebelsa, a nastreľoval puk pred bránu, kde bolo veľa hráčov, chýbal nám kúsok šťastia. 34:49Beňo podporil útok, dostal sa za bránu a prihrával pred bránkovisko, tam však nebol nik z našich. 34:07importantZachytili sme puk v strednom pásme a dostali sa do prečíslenia, Baláž mal vľavo Lantošiho, no strieľal sám, Strahlmeier vyrazil pred seba. Onlajny.eu | online prenosy športových stretnutí live na Tipsport: 2.17 - 3.22 - 3.22 live nastavte si na: Tipsport · Hokej » · Nemecký pohár · Nemecko – Slovensko sk 0:0. 14:30, pred zápasom (). live na ... Slovensko – Nemecko výsledok 3:4 po predĺžení Slovensko prehralo v príprave MS v hokeji 2023 s Nemeckom 3:4 po predĺžení. Duel ste mohli sledovať ONLINE na webe RTVS a NAŽIVO na stanici :ŠPORT. Slovensko - Nemecko / príprava na MS v hokeji 2023 28. 4. 2023 — Sledujte ONLINE prenos zo zápasu Slovensko - Nemecko aj s audiokomentárom na ŠPORT.sk! 51:00Nemci vyhrali buly v útočnom pásme, no Zimmermann trafil iba do Baláža. 50:43Puk sa od zadného mantinelu odrazil do bránkoviska, Latkóczy si dal pozor. 49:43Mudrák pálil, Sukeľ puk tečoval mimo Strahlmeierovej brány. 48:27Puk sa dostal k Balážovi, ten ale nemal rýchlosť a Nemci mu ho berú. 47:21Posielame puk na zakázané uvoľnenie, vhodí sa pred Latkóczym. 45:33changeStriedanie v tíme Slovensko: z ihriska odchádza Tomek, prichádza Latkóczy. 44:18importantNoebels dostal pas medzi dvoch našich hráčov a išiel sám na bránu, Tomeka nedokázal prekonať! Gernát v snahe upratať puk si takmer strelil vlastný gól! 43:25Sukeľ mal rýchlosť, aj Tomeka po pravej ruke, napokon ale ani neprihral, ani nevystrelil. 42:54Ivan zabudol puk za sebou, Ehl prihral pod seba Sturmovi, jeho strel tesne minula pravú tyčku. 41:29Ďalšia naša akcia, Čacho si prebral puk do jazdy, potom prihrával pred bránu Holešinskému, ktorý z otočky nedosiahol na puk. Šancu na prvenstvo na turnaji tak majú naďalej aj Slováci, v záverečnom dueli turnaja však musia zdolať Nemecko v riadnom hracom čase. Dáni spadli priebežne na tretiu priečku s tromi bodmi, slovenskí reprezentanti majú na konte zatiaľ dva po prehrách v predĺžení s Rakúskom (2:3) i Dánskom (3:4). Slovenskí hokejisti sa v sobotnom zápase na Nemeckom pohári dokázali za nepriaznivého stavu 0:3 pozviechať, ale tri body im to napokon neprinieslo. S Dánskom prehrali 3:4 po predĺžení. O jediný gól sa v 18. minúte postaral Regenda. Druhá tretina sa začne o 15:25. 20:00Prvá tretina sa skončila. 19:49Lantoši prihral Pánikovi, ten z ľavej strany netrafil bránu. 18:36importantVýborná individuálna akcia Čacha, ktorý prešiel cez niekoľkých Nemcov a dostal sa do zakončenia. Strahlmeier však predviedol úspešný zákrok. Rádio Slovensko - živé vysielanie - online stream (vyššia Počúvaj Rádio Slovensko naživo: Rádiožurnál, Dobré ráno Slovensko, Pozor zákruta!, Zelená vlna, Z prvej ruky, Sobotné dialógy, Pálenica Borisa Filana, ... 20:27goalSlovensko dalo gól! Nádherná kombinácia v úvode druhej tretiny a ideme do dvojgólového vedenia! Dobre sme zapracovali v útočnom pásme, Lantoši našiel krížnou prihrávkou RICHARDA PÁNIKA a ten napol sieť za Strahlmeierom. Asistencie: Róbert Lantoši, Martin Gernát20:01Začala sa druhá tretina. Po prvej tretine vyhrávame nad Nemeckom 1:0. That's My Phenotype! pred 3 dňami — Naživo Slovensko - Nemecko. Rakúsko - Slovensko: Online prenos z Nemeckého pohára pred 1 hodinou — Tréner Craig Ramsay nominoval hráčov ... Nemecko - Slovensko: Online prenos z Nemeckého pohára pred 4 hodinami — Po zápase zo slovenských radov vychádzalo hodnotenie, na základe ktorého padla pochvala na Severanov. Naši hokejisti majú šancu na celkové ... Šport v TV naživo - Aktuálny program na dnes a zajtra I Nemecko – Slovensko Priamy prenos hokejového zápasu Nemeckého pohára. (naživo). Arena Sport 1, Zajtra 14:30, Almere City - AFC Ajax Priamy prenos z 12. kola ... Hokej: Slovensko - Německo Prehrajte si Hokej: Slovensko - Německo online alebo sledujte stream športových prenosov live na prémiových športových staniciach či športové záznamy z ...